مقدمه:

دنیای امروز دنیای رقابت است. نرخ سریع تحولات تکنولوژیک و تغییر در الگوهای مصرف و نیازهای بازار و بالا رفتن انتظارات جامعه و مسئولیتهای اجتماعی سازمانها ، عرصه رقابت را روز به روز تنگ تر می نماید. شرط بقاء درچنین محیطی برخورداری از کیفیت محصولات و خدمات و مزیتهای رقابتی است.

تحقق اهداف سازمانها درحوزه رقابت پذیری و نیاز به برآوردن الزامات قانونی، پرداختن به موضوعات نوین ایمنی ، بهداشت و محیط زیست را به یکی از اولویت های تولید و تجارت امروز تبدیل نموده است. در این میان ، پیاده سازی و اجرای سیستم مدیریت ایمنی فرایند (Process Safety Management) و بکارگیری اصول مهندسی ایمنی در طراحی و بهره برداری کارخانجات صنایع شیمیایی و صنایع فرایندی مرتبط با نفت ، گاز و پتروشیمی ، مزیتی رقابتی خواهد بود.

 معرفی:

در همین راستا ، شرکت مبتکران مهارت گستر از سال 1388 فعالیت خود را با بهره گیری از خبره ترین متخصصین داخلی و خارجی بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای در حوزه­های مرتبط با آموزش و پیاده سازی سیستم های HSEQ ، مهندسی حریق ، مهندسی و طراحی سیستم های ایمنی ، سیستم های مدیریت ایمنی فرایند (PSM) و سیستم های ایمنی مبتنی بر رفتار (BBS) آغاز نموده و برای رفع نیاز­های مشتریان راه حل­های منطقی و تخصصی پیشنهاد ، طراحی و اجرا می نماید.

مبتکران مهارت گستر تنها شرکت ایرانی است که بواسطه ارائه خدمات تخصصی در کلاس جهانی و برخورداری از شعب بین الملل، در خارج از ایران نیز فعال بوده و پروژه های موفقی را در زمینه خدمات مهندسی ایمنی ، تکنیک های نوین شناسایی و ارزیابی ریسک و سیستم های مدیریت ایمنی فرایند در شرکت های مطرح بین المللی به پایان رسانده است.

بر اساس تعاريف، شركتهايي كه در حداقل ٣ كشور خدمات خود را ارايه مي نمايند شركتهاي بين المللي (International ) و شركتهايي كه بيش از ٣٠ درصد درامد خود را از ساير كشورها به غير از كشور محل استقرار كسب مي نمايند ، شركتهاي جهاني (Global ) ناميده مي شوند. در سال ١٣٩٧ شركت مبتکران مهارت گستر موفق شد با حضور در بيش از ٥ كشور و اخذ بيش از ٣٠ درصد از درامد خود از پروژه های خارجی، در زمره شركتهاي جهاني قرار گيرد و افتخار ديگري براي صنعت مشاوره كشور رقم بزند. اميد است با همراهي و همكاري كليه همكاران و متخصصين سخت كوش مبتکران و همچنين ياري متخصصين و محققين تراز اول كشور كه همواره مشوق ما در اثبات توانمنديهاي مهندسين ايراني به سراسر جهان بوده اند، در سال ١٣٩٨ برگ زرين ديگري به كارنامه اين شركت موفق ايراني اضافه گردد.

چشم انداز شرکت:

ارائه خدمات تخصصی به عنوان شرکت پیشرو و معتبر در حوزه های ایمنی و آتش نشانی ، بهداشت ، محیط زیست و کیفیت (HSEQ) و ایفای نقش موثر به عنوان “شرکت مرجع در زمینه مدیریت ریسک و مدیریت ایمنی فرایند” از طریق ارائه برترین خدمات و نیز ارتقاء و بهبود مستمر عملکرد حرفه ای در حوزه فعالیتهای شرکت.

ماموریت :

دستیابی به رشد و پیشرفت قابل توجه و منطقی از طریق توسعه و ارتقاء تخصص و توانمندی های حرفه ای و ارائه باکیفیت ترین محصولات و خدمات به مشتریان ، با حفظ روابط پایدار فیمابین.

.